Przejdź do treści

ORGANY STOWARZYSZENIA

Zarząd

  • Andrzej Mieczysław Olszewski – Prezes Stowarzyszenia
  • Artur Nenczak– Wiceprezes Stowarzyszenia
  • Ewa Mandau – Skarbnik Stowarzyszenia
  • Przemysław Tomasz Jankowski – Członek Stowarzyszenia

Komisja rewizyjna

  • Walerian Rogiewicz – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  • Maria Świeczkowska – Członek Komisji Rewizyjnej
  • Paweł Betkier – Członek Komisji Rewizyjnej
  • ks. Grzegorz Molewski – Członek Komisji Rewizyjnej

Rada

  • Marcin Brzdęk – Przewodniczący Rady
  • Agata Ceglewska – Wiceprzewodniczący Rady
  • Agata Smykowska
  • Marta Mucha
  • Dariusz Skierkowski
  • Ewa Berebecka-Kosik
  • Monika Sicińska-Podobieńska
  • Marta Litka
  • Halina Kołtuńska
  • Klaudia Rutecka

Pozostali członkowie stowarzyszenia

  • Gmina Aleksandrów Kujawski
  • Gmina Bądkowo
  • Gmina Koneck
  • Gmina Raciążek
  • Gmina Waganiec
  • Gmina Zakrzewo
  • Miasto Aleksandrów Kujawski
  • Miasto Ciechocinek
  • Miasto Nieszawa
  • Belter Beata
  • Betkier Paweł
  • Brzdęk Marcin
  • Buczko Marek
  • Buczko Marlena
  • Ceglewska Agata
  • Ceglewski Marek GR
  • Doligalski Tomasz
  • Drosik Monika
  • Drosik Paweł FPHU PABLO
  • EKOCIECH Komunalne Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej
  • F.H.U. A’BELL
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Raciążku
  • GOK Raciążek
  • Guźlecki Marcin FHU
  • Hołtyn Marta
  • Jankowski Przemysław
  • Jaskólska Danuta
  • Kacprzak Marzena
  • Kaszubski Piotr Marek
  • KGW O’DOLINKA
  • KGW RACIĄŻANKI
  • Kołtuńska Halina
  • Kotlewska Renata
  • Kowalski Jakub GR
  • Kozłowski Tadeusz
  • Kółko Rolnicze w Ujmie Dużej
  • Kretkowski Sławomir Usługi CNC
  • Lamparski Jan
  • Lisiecka Agnieszka
  • Litka Marta
  • Mandau Arkadiusz
  • Mandau Ewa
  • Matusiak Renata
  • Matusiak Piotr PHU AGROBUD
  • Miejskie Centrum Kultury w Ciechocinku
  • Mucha Marta
  • Nawrocki Andrzej
  • Olszewska Marta
  • Ośrodek Sportów Konnych
  • Ośrodek Sportów Konnych w Nowym Ciechocinku
  • Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. św. Józefa w Zakrzewie
  • Parafia Rzymsko-Katolicka p. w. św. Jadwigi w Nieszawie
  • Rakusiewicz Halina
  • Rogiewicz Walerian
  • Ruciński Artur
  • Rutecka Klaudia
  • Rzymsko-Katolicka Parafia św. Jakuba Ap. w Siniarzewie
  • Serkowski Kamil
  • Sicińska-Podobieńska Monika
  • Sikorski Rafał
  • Skierkowski Dariusz
  • Smykowska Agata
  • Stolarski Gerard
  • Stolarska-Oczki Magdalena
  • Hammer Ewa Berebecka-Kosik
  • Stowarzyszenie „Nasza Ostoja”
  • Stowarzyszenie Kulturalne „Serpentyna”
  • Stowarzyszenie Komisja Zdrojowa
  • Stowarzyszenie „Szmaragdowy Paw”
  • Szynkowska Lilla
  • Szynkowski Leon
  • Świątkowski Andrzej
  • Świątkowski Arkadiusz
  • Świeczkowska Maria
  • Thiede Aneta
  • Urbański Paweł
  • Wiśniewska Emilia
  • Włoch Maciej
  • Woźniak Zbigniew
  • Ziemecki Marcin